STATEK KOTLAN

Hodonín u Kunštátu
67975
GPS chalupy: 49.50214N, 16.40877E

Provozovatel:
Ludmila Kotlanová
+420773734009


statekkotlan2@seznam.cz

INFORMACE O NÁS

Pronájem-  chalupa 7+2 s 15 lůžky a 5 přistýlkami

Stavení sestává ze 2 budov. Hlavní budova (chalupa), zde jsou 2 podlaží - v každém patře je vlastní kuchyň, sociální zařízení a ubytovací kapacity. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně (indukční sklokeramická deska, vestavěná myčka a trouba, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná konvice, el. kráječ), na ni navazuje velká společenská místnost s posezením, TV, stolním fotbálkem a elektronickými šipkami. Dále je v přízemí velká 4-lůžková ložnice (dvoulůžko a palanda) s možností dětské postýlky či přistýlek. V patře objektu je druhá kuchyně, jídelní stůl, a celkem 4 ložnice: 2x 2-lůžková (dvoulůžka), 1x 4-lůžková (dvoulůžko a palanda) a 1x 3-lůžková (dvoulůžko a jednolůžko) s možností 2 přistýlek získaných rozložením pohovky. K dispozici další 3 přistýlky, které jsou libovolně přemístitelné (matrace). Sociální zařízení zahrnuje celkem 3x koupelnu (2x koupelna s rohovou vanou a sprchou, 1x koupelna se sprchovým koutem) a 4x WC, k dispozici pračka. Vytápění je zajištěno kotlem na dřevo s rozvodem tepla do radiátorů. U chalupy je uzavřený dvůr, navazující samostatná budova, která se využívá jako letní společenská místnost s posezením (tato místnost je bez vytápění), dále prostorný oplocený pozemek: nadzemní kruhový bazén (průměr 3,6 m, hloubka 0,9 m), stolní tenis ohniště, gril, zahradní nábytek, houpací síť, travnaté hřiště a hry (petanque, badminton). Pro děti houpačka, pískoviště, trampolína s ochrannou sítí (průměr 305 cm). Parkování přímo u objektu na oploceném pozemku. Klienti mají zajištěno soukromí v celém areálu (budovy i pozemek), objekt je pronajímán výhradně jako celek jedné skupině klientů bez přítomnosti majitele nebo správce. 
 
          Ložnice - 5x všechny se samostatným vstupem
 • Kuchyně - 2x kuchyně s posezením, sporák (el. sporák s indukční sklokeramickou deskou a pečící troubou), mikrovlnná trouba, lednička, myčka, samostatná el. pečící trouba, varná konvice, el. kráječ
 • Sociální zařízení a koupelna - 4x WC, 3x koupelna (2x koupelna s rohovou vanou, 1x koupelna se sprchovým koutem)
 • Topení - automatický plynový kotel s rozvodem tepla do radiátorů, kotel na dřevo s rozvodem tepla do radiátorů
 • Vybavení - myčka, pračka, internetová přípojka,  dětská postýlka, el. terč, stolní fotbal.
 • Okolí - oplocený pozemek, dvůr, ohniště s posezením, pergola 80m2, zahradní nábytek,  stolní tenis, houpací síť a lavice, travnaté hřiště na míčové hry, petanque, badminton, dětská houpačka, pískoviště a trampolína s ochranou sítí 396 cm
 • Schodiště - standardní se zábradlím
 • Parkování - u objektu
 • Domácí zvíře - ANO
 • Bazén - bazén léto - nadzemní kruhový bazén (průměr 3,6 m, hloubka 0,9 m)
 • Letní rekreace - koupaliště (7 km - Olešnice), přehrada (12 km - vodní nádrž Letovice),cykloturistika (v okolí), turistika (v okolí), tenisové kurty (10 km - Kunštát), golfové hřiště (35 km - Kořenec), bowling (7 km - Olešnice), kulturní památky (9 km - hrad Pernštejn), rybaření (7 km - Svratka), hrad Pernštejn (9 km), Kunštát - koupaliště, zámek, jeskyně Blanických rytířů (10 km), Lysice - koupaliště, zámek (11 km), vodní nádrž Letovice - koupání, rybaření, vodní sporty (12 km), Bystřice nad Pernštejnem - koupaliště, lanové centrum (14 km), westernová městečka: Šiklův Mlýn a Boskovice (22 km), Moravský Kras - unikátní CHKO (30 km)
 • Zimní rekreace - nejbližší lyžařský vlek https://www.skiareal-hodonin.cz/  pouze 700 metrů od objektu, běžecké tratě 700 metrů, skiareál Olešnice s lyžařskou školou pouze 7 km -   www.ski-areal.cz, plavecká hala 14 km, Bystřice nad Pernštejnem - Centrum Eden, muzeum malých motocyklů, víceúčelová sportovní hala: kuželky, bowling, squash, kulečník, fitness (14 km)